מההכרות שלי עם איתי, הוא מביא לעבודתו עם אנשים את היצירתיות והכשרון שבולטים גם בציוריו. עין חדה, אוזן רגישה, וראיית עולם מאוזנת.
קשוב לפרטים אך רואה את התמונה הכוללת, רגיש לכל ניואנס, יודע לנפות את הטפל, ולהתמקד בעיקר.
ברגישות ובסבלנות הוא מצליח להביא אותך להגיע לנקודות העיקריות, החשובות, ללב הדברים. לעמוד מול החששות, מול הפחדים, מול הקושי - ולצלוח אותם. בפגישותי עם איתי בחנו יחד כיוונים שונים ותמיד הרגשתי שהדברים נבחנים במקצועיות ובהעמקה. איתי אינו "מכתיב" את המתרחש, אלא מכוון בחוכמה ובהרבה כבוד, ונותן לאדם שמולו להגיע בעצמו לדרך המתאימה לו.
ומעבר לכל אלו, לשוחח איתו זה תענוג!

תמר

ממליץ על איתי בחום! אכפתי קשוב ומלא חוכמת חיים וידע מעשי

ילון

לפני חמישה חודשים חיפשתי ייעוץ עסקי/אישי מכיוון שעברתי תחום עיסוק בחיי לפני כשנתיים והרגשתי שמשהו עוצר אותי מלהתקדם בתחום החדש.

המליצו לי על איתי ומהפגישה הראשונה הבנתי שמצאתי את היועץ המתאים (היו לי עוד כמה פגישות היכרות לפני שהגעתי לאיתי). במהלך ה3 חודשים שאחרי, הבנתי שתחושתי הפנימית צדקה, מההתחלה איתי עזר לי גם בצד העסקי אך בעיקר בעבודה עצמית ופנימית עם חיי, דבר שמהר מאוד פתח לי דרכים חדשים להתמודד עם אתגרי החיים ואני שמח לאמר שבשלושה חודשים אני מרגיש שעשיתי שינוי עצום וחיובי בחיי העסקיים והאישיים - דבר שאני לוקח איתי לכל החיים.

תודה איתי! וכן אני ממליץ בחום על איתי בתור יועץ עסקי ואישי

יובל שוחט

​לעיתים אנו מחפשים דבר מה שחסר לנו אך בעצם הוא נמצא איתנו ובתוכנו כל הזמן ומה שאנו רק צריכים לעשות הוא להאמין בעצמנו ולמצוא את הדבר בתוכנו.
בהתחלה הייתי סקפטית, מילדותי אני ידועה כאגוז קשה לפיצוח.
הגעתי לאיתי מחוייבת אבל ללא ציפיות אמיתיות לשינוי.
במקצועיות, סבלנות ואינסוף יצירתיות לקח אותי איתי ל"דרך האבנים הצהובות" שלי ובזכותו למדתי למצוא את כפתור ה- "everything OK" שבתוכי.


תודה
אלה פלג
0584222261

​המילים הבאות נכתבות מתוך ניסיון אישי - פגשתי את איתי לסדרת מפגשים. התחלתי מהוססת, לא יודעת בדיוק מאיפה מתחילים ובטח לא לאן צריך או אפשר ללכת. עלו נושאים, לא מעט, בוררים, מנקים, מבררים, מנסים, בוחרים וממשיכים...בלי הסוואות, בלי מסיכות (גם אם מנסים, בסוף הן יורדות).

לאיתי יכולת מדהימה לרדת לעומק הדברים והאנשים, אם זה מניסיון חיים או מתובנות אחרות, הוא יודע לייעץ, לכוון, ולבסוף לא להגיד לך מה אתה צריך לעשות, אלא לגרום להכרה לצמוח מתוכך, בדרך הכי בריאה שיש. הדרך יכולה להיות לא פשוטה, לפעמים מתסכלת, אבל איתי שם, לאורך כל הדרך...
ממליצה מאוד!

שקמה

שמי מרינה ליאם, נשואה באושר פלוס שניים 
את האימון המשולב (אישי ועיסקי) אצל איתי התחלתי בראשית מאי 17 היום סוף אוגוסט 17, פחות משלושה חדשים יכולה להעיד על מספר דברים: 
האימון אינטראקטיבי במפגש הראשון איתי אמר ״את הולכת לקבל מפתחות״ וקבלתי מפתחות גם במובן המילולי וגם במובן הרגשי אישי 
הייתי במקום עבודה שלא היה לי טוב בו הייתי חוזרת עייפה מתוסכלת חסרת עיניין למרות שבתחום העיסוק שלי (חינוך) בימים הראשונים של תחילת האימון מכתב הפטורים לא אחר לבוא למעשה מבחינת המעסיק פוטרתי עוד קודם. מפה לשם תוך חודש הקמתי קייטנת קיץ ששיגשגה בתחום האומנות כשהסתיימה הקייטנה מהר מאוד מצאתי מקום עבודה מתגמל ומעשיר ואף זכיתי לקידום מהיר מאוד לדרגה של ניהול משמרת. 
אני מגיעה כשחיוך על פניי לעבודה וחוזרת עם חיוך שותפה לאקלים המכיל בקרב הצוות כמו ההכלה בקרב תלמידי החוג של איתי שגם שם נוטלת חלק זו שנה שלישית. 
איתי יודע להנהיג. איתי יודע להעניק כושר הנהגה ואחריות למתאמנים שלו לקדם את העסק וגם את החיים למקום שליוו וזורם למקום על גבול המדיטטיבי. מקום נכון להמצא בו. 
זו ההוצאה הכי משתלמת שעשיתי חוץ מרכישת קורת הגג שלרשותי. 
תמיד אפשר להמצא במקום טוב יותר 
ממליצה בחום ומניסיון אישי טוב. 
תודה רבה איתי 
 
מרינה ליאם מנשרוב 

איתי,
ברצוני להודות לך על הסדנה “ליצור את חייך“ שהעברת לחברי הקבוצה “מנהיגות עולה” במרכז צעירים בראשון לציון.
הרצאה הייתה מאד מרתקת, מעניינת ועם חוש הומור. 
המשתתפים יצאו עם המון כלים פרקטים שיוכלו לשמש אותם גם בחיים הפרטיים, וגם בעולם הקריירה והיזמות.


תודה לך!!!

אירינה כץ

רכזת תוכנית "מנהיגות עולה"

לכבוד 

איתי ארד הנפלא!

בתחילת דרכי בפיתוח סטארט-אפ, אתה היית המלאך המושיע, ידעת לגעת בנקודות הנכונות ולכוון אותי בדרך עולה מעלה מעלה, פיתוח פטנט מצריך הרבה מאד נחישות וידע בתחומים רבים מאד, נעזרתי בך במגוון אפשרויות ותחומים, האמון שנתת בי וההכוונה והאפשרות של להוציא מן הכוח את הפועל ממה שיש בי קידם אותי רחוק הרבה יותר ממה שחשבתי ותכננתי מראש.

ממליץ בחום להיעזר בכישורים המיוחדים שלך לכל מי שמעוניין ביעוץ או פיתוח עצמי או עסקי.

 

משה בוקשפן

0526735581

הגעתי לייעוץ אצל איתי לפני כשנה, לאחר שיצאתי לדרך עצמאית לראשונה בחיי.

לנתח יחד עם איתי את כל ההזדמנויות ולהבין לעומק את המשמעויות של כל החלטה הייתה חוויה מלמדת ואפקטיבית.

הניסיון הרב של איתי יחד עם התבונה העסקית והגישה האנליטית שלוקחת בחשבון את כל הדברים שבכלל לא הייתי מודע אליהם

סיפקו לי בהירות מחשבה ויכולת לקבל החלטות איכותיות יותר, מה שנתן לעסק שלי ולעסק שלי קפיצה גדולה לכיוון נכון יותר.

אני מאוד ממליץ על התהליך, העבודה מול איתי היא מאוד נעימה ואכפתית בשילוב מקצועיות מאוד גבוהה.

 

אבישי שרגא 

איתי היקר,

ההרצאה שלך לקבוצת האקדמאים שלנו הייתה מעוררת השראה עבור המשתתפים, מעשירה, חשובה ונגעה בדברים שלא עסקנו בהם במהלך התכנית.

תודה גדולה על שהקדשת מהידע והנסיון שלך עבור צעירים בתחילת דרכם התעסוקתית.

מעריכים זאת מאוד ומקווים שיתאפשר להזמינך גם בהמשך.

נעה וצוות "להעז ביחד"